ZDRAVÁ SVÁČA® výhodný SET Donuty

Kód: 11393
498 Kč
Skladem (1 ks)

ZS-CZ-L-2L-Full-Orange-RGBZL-CZ-L-2L-Full-Blue-RGB

Výhodný SET ZDRAVÁ SVÁČA® + ZDRAVÁ LAHEV® je unikátní atestovaný box na potraviny s láhví na pití. Vyrobeno v České republice world

SET obsahuje ZDRAVOU LAHEV s náhradní zátkou, svačinový BOX ZDRAVÁ SVÁČA s papírovým vkladem pod průhledkou dle motivu Zdravé lahve a krytku Floppy na lahev. Trendy dívčí motiv DONOT WORRY. 4 výrobky jedna zvýhodněná cena !

 

OK  Vyrobena z materiálu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmateutické účely

OK  Zabraňuje tvorbě PLÍSNÍ a ZÁPACHU

OK  Jednoduchá a snadná údržba

OK  Bez ftalátů, změkčovadel, BPA, BPS


Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhodný SET zdrava-svaca-logo-obouvame-online ZDRAVÁ SVÁČA®   zdrava-svaca-box-obouvame-online  + zdrava-lahev ZDRAVÁ LAHEV®zdravá láhevje unikátní atestovaný box na potraviny s láhví na pití. Vyrobeno v České republice world

SET obsahuje ZDRAVOU LAHEV s náhradní zátkou, svačinový BOX ZDRAVÁ SVÁČA s papírovým vkladem pod průhledkou dle motivu Zdravé lahve a krytku Floppy na lahev. Trendy dívčí motiv DONOT WORRY.

Koupíte 4 výrobky za jednu zvýhodněnou cenu !

OK  Vyrobeno z materiálu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmateutické účely

• Tento materiál (polypropylen) se využívá např. při nitrotělních aplikacích u pacientů, na jednotkách intenzivní péče a všude tam, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na ochranu a bezpečnost lidského zdraví.

OK  Zabraňuje tvorbě PLÍSNÍ a ZÁPACHU

• Materiál výrobků nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.

OK  Jednoduchá a snadná údržba a příprava

dishwasher Jde mýt v myčce

• Udržovat krabičku s lahví stále a pořád hygienicky čistou je hračka. Krabička s lahví lze celé rozložit a jednoduše umýt v myčce. Obrázek pod průhledkou před mytím vyjměte. Nutno vždy dbát na dokonalé vyschnutí všech částí výrobků a skladovat je pouze otevřené.

microwave(1)  Jde ohřívat v mikrovlnné troubě

• Krabičku s jídlem a láhev s pitím je možné krátkodobě ohřívat až na 900W po dobu max. 2 minut. Lze také používat do ledničky i mrazničky

OK  Bez ftalátů, změkčovadel, BPA, BPS - ATESTY

• Jeden z nejsilnějších argumentů proč si koupit výrobky ZDRAVÁ SVÁČA® a ZDRAVÁ LAHEV® je fakt, že neobsahují žádné toxické látky, které se uvolňují např. z jiných často dovážených plastových obalů. Při jejich výrobě se nepoužívají látky zatěžující životní prostředí a jsou plně recyklovatelné. 

 medal ZDRAVÁ SVÁČA® a ZDRAVÁ LAHEV® splňují nejpřísnější a nejnovější požadavky na zdravotní nezávadnost výrobků určených pro styk s potravinami.

OK  Lze zakoupit a vyměnit jednotlivé náhradní komponenty

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZDRAVÁ LAHEV® SVÁČA® - doplňky
ZDRAVÁ LAHEV® - OBJEM: • 0,7 litru
#sizes_table#: hidden

Zdravá láhev - krytka Floppy

Zdravá sváča - svačinový box

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz