ZDRAVÁ LAHEV® 0,7 l Bike 2K19 růžová

Kód: 11387
239 Kč
Skladem (1 ks)

ZL-CZ-L-2L-Full-Blue-RGB

ZDRAVÁ LAHEV®  je unikátní atestovaná láhev vyrobena v České republice world

Láhev s univerzálním designem je určena jak na kolo tak ke všem sportovním aktivitám. Ke každé lahvi se dá přikoupit hygienická krytka na uzávěr a termoobal aby nápoj držel svoji teplotu. Obal i hygienická krytka na uzávěr nejsou součásti tohoto balení.

OK  Vyrobena z materiálu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmateutické účely

OK  Zabraňuje tvorbě PLÍSNÍ a ZÁPACHU

OK  Jednoduchá a snadná údržba

OK  Bez ftalátů, změkčovadel, BPA, BPS

OK  Lze zakoupit a vyměnit jednotlivé náhradní komponenty

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

zdrava-lahev  ZDRAVÁ LAHEV®zdrava-lahev-obouvame-onlineje unikátní atestovaná láhev vyrobena v České republice world

Láhev s univerzálním designem je určena jak na kolo tak ke všem sportovním aktivitám. Ke každé lahvi se dá přikoupit hygienická krytka na uzávěr a termoobal aby nápoj držel svoji teplotu. Obal i hygienická krytka na uzávěr nejsou součásti tohoto balení.

OK  Vyrobena z materiálu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmateutické účely

• Tento materiál (polypropylen) se využívá např. při nitrotělních aplikacích u pacientů, na jednotkách intenzivní péče a všude tam, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na ochranu a bezpečnost lidského zdraví.

OK  Zabraňuje tvorbě PLÍSNÍ a ZÁPACHU

• Materiál lahve nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.

OK  Jednoduchá a snadná údržba a příprava

dishwasher Jde mýt v myčce

• Udržovat láhev stále a pořád hygienicky čistou je hračka. Při krátkodobém používání tekutin v lahvi stačí pouze vypláchnout horkou vodou. Po dlouhodobém užívání tekutin v lahvi můžete mýt i opakovaně v myčce. Nutno vždy dbát na dokonalé vyschnutí všech částí lahve a skladovat ji pouze otevřenou.

100c-zdrava-lahev-obouvame-online  Jde vyvářet 100°C/5min

• Vysoce kvalitní a atestovaný materiál lahve lze vyvářet v teplotě 100°C po dobu 5 minut. Tím docílíte nejvyšší účinnosti ochrany a zbavíte se všech nečistot.

microwave(1)  Jde ohřívat v mikrovlnné troubě

• Nápoj je možné ohřívat až na 900W po dobu 2 minut. Lze také láhev používat pro všechny ostatní typy nápojů bez omezení - nápoje až do 100°C, ledové nápoje nebo sycené. U sycených nápojů doporučujeme otočit zátku do pozice „CLOSE", aby se zátka tlakem sama neuvolňovala.

 

OK  Bez ftalátů, změkčovadel, BPA, BPS - ATESTY

• Jeden z nejsilnějších argumentů proč si ZDRAVOU LAHEV koupit je fakt, že neobsahuje žádné toxické látky, které se uvolňují např. z jiných často dovážených plastových lahví. POZORNĚ VYBÍREJTE PRAVÝ ORIGINÁL - chraňte své zdraví a zdraví svých nejbližších.

 medal ZDRAVÁ LAHEV® splňuje nejpřísnější a nejnovější požadavky na zdravotní nezávadnost výrobků určených pro styk s potravinami.

atest-zdrava-lahev-obouvame-online  Prohlášení o shodě ZDRAVÁ LAHEV      atest-zdrava-lahev-obouvame-online  Prohlášení o shodě krytka floppy

atest-zdrava-lahev-obouvame-online  Prohlášení o shodě originál víčko         atest-zdrava-lahev-obouvame-online  Prohlášení o shodě náramek

atest-zdrava-lahev-obouvame-online  Příbalový leták ZDRAVÁ LAHEV

OK  Lze zakoupit a vyměnit jednotlivé náhradní komponenty

originální zátky / originální hubice (Při okousávání dětskými zoubky může dojít za čas k deformaci zátky / hubice a tím tak přestane plnit svoji těsnící funkci. Originální zátku / hubici jednoduše v pozici OPEN silnějším tahem vzhůru vytáhneme pryč z lahve. Novou nasadíte a zatlačíte zpět na stejné místo. Zkontrolujte OPEN/CLOSE systém.)

těsnící kroužek (Pokud láhev používáte již delší dobu, může dojít k částečnému opotřebení pružného těsnícího kroužku ve víčku lahve. Začne-li Zdravá lahev® protékat, jednoduše sejměte těsnící kroužek pryč a nasaďte nový. Zašroubujte víčko, tím se těsnění usadí a vše je opět připraveno a plně funkční)

Další výhody a bonusy, které přináší ZDRAVÁ LAHEV® - VÍC NEŽ JEN LAHEV

Originální design a široký výběr
Z pestré kolekce nových designů si vybere každý – děti, teenageři, rodiče i prarodiče. Každá Zdravá lahev® může být originál! Kombinujte si svou Zdravou lahev® s doplňkovým příslušenstvím a odlište si tak tu svou. Vyberte si ze tří velikostí 0,5 l; 0,7 l; 1 l, které jsou praktické pro vaše rodinné, sportovní i zdravotní aktivity. Můžete ji s sebou nosit v kabelce, školní tašce, batohu, na kole, v autě, prostě kdekoliv. Výhodou této moderní lahve je nízká hmotnost a snadná obsluha, což ocení především Vaše děti, senioři a zdravotně postižení. Navíc si můžete vybrat i Zdravou lahev® v transparentním provedení, které Vám usnadní kontrolu dodržování pitného režimu.

Podporuje zdravý životní styl
Pomáhá Vám dodržovat správný pitný režim, který je důležitý pro Vaše zdraví a pohodu. Je výborným pomocníkem i v případě, že Vaše dítě dostatečně nepije - mnoho maminek potvrzuje, že Zdravá lahev® dokáže dítě tzv. "rozpít". Oblíbená je Zdravá lahev® mezi kojícími maminkami, pro které je pravidelný a vydatný příjem tekutin nezbytný. Samozřejmostí je její využití při všech fyzicky náročných sportech (atletika, zumba, fotbal, hokej, fitbox, běh, jumping, basketbal, tenis, plavání, floorbal apod.).

Ekologicky šetrná
Běžně dostupné balené nápoje pro jednorázovou spotřebu zatěžují planetu a jsou náročné i na Vaši peněženku, navíc postrádáte kontrolu nad kvalitou obsaženého nápoje z důvodu dlouhé logistiky a neznámému skladování. Se Zdravou lahví®, která Vám nabízí i mnohaleté používání, šetříte životní prostředí, své peníze a hlavně své zdraví – víme, co pijeme my i naše děti. Zdravá lahev® je plně recyklovatelná a ekologicky šetrná. Při její výrobě nejsou používány látky zatěžující životní prostředí

Vyrobeno v České republice
Zakoupení lahve podporujete českého výrobce.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZDRAVÁ LAHEV® SVÁČA® - doplňky
ZDRAVÁ LAHEV® - OBJEM: • 0,7 litru
#sizes_table#: hidden